E-kilometrowka.pl, czyli program do ewidencji przebiegu pojazdu

E-kilometrowka.pl to kompleksowa, nowoczesna aplikacja on-line do prowadzenia ewidencji przebiegu pojazdu (kilometrówki). Umożliwia ona szybkie tworzenie arkusza przebiegów oraz zestawienia kosztów eksploatacji pojazdu. Program automatycznie przelicza za Ciebie koszt podróży czy aktualny stan licznika (jeżeli została wybrana taka opcja). Automatycznie generowane jest również zestawienie z ewidencji pojazdu. Wszystkie niezbędne do wydrukowania dokumenty możesz w dowolnym momencie pobrać w postaci pliku PDF. W zależności od potrzeb program umożliwia tworzenie ewidencji przebiegu pojazdu zarówno do celów VAT jak i KPiR.

Niewątpliwą zaletą naszej aplikacji jest systematyczna jej aktualizacja o wszelkie zmiany prawne czy wartości stawek. Dzięki temu masz pewność, że zawsze tworzysz ewidencję przebiegu pojazdu w prawidłowy sposób. Wszelkie stosowane przez nas rozwiązania są analizowane i zatwierdzane przez naszych księgowych.

Z dbałością o komfort pracy i łatwość użytkowania, przygotowany został dla Ciebie intuicyjny interfejs użytkownika. Uwzględniliśmy definiowanie firm, pojazdów, kierowców, stałych tras. Z łatwością przygotujesz arkusz na każdy, kolejny miesiąc.

Jesteś przedsiębiorcą? Ten program jest dla Ciebie, bez względu na to, czy rozliczasz się samemu, czy przygotowujesz arkusz ewidencji dla księgowej/księgowego. Dzięki e-kilometrowka.pl szybko, sprawnie i bez nerwów przygotujesz kilometrówkę.

Jesteś księgowym? Ten program jest dla Ciebie. Bez względu na to ile firm prowadzisz, ile pojazdów musisz "przerobić", praca z e-kilometrowka.pl zaoszczędzi Ci dużo czasu. Wszystkie dane będą zawsze dla Ciebie dostępne w jednym, bezpiecznym miejscu: pod adresem e-kilometrowka.pl, zawsze on-line, zawsze gotowe do edycji i pobrania.

Najlepiej wypróbować aplikację w praktyce! Zachęcamy do rejestracji (jeżeli jeszcze tego nie zrobiłaś/zrobiłeś) i skorzystania z 90 dni darmowego, nielimitowanego dostępu do całej funkcjonalności aplikacji. Bez zobowiązań.