Stawki ewidencji przebiegu pojazdów na rok 2024

Wartości stawek za ewidencję przebiegu pojazdów (kilometrówka) w roku 2024 pozostają bez zmian:Korzystając z naszej aplikacji masz gwarancję, że stawki są zawsze aktualne.
  • 1,15 zł dla samochodu osobowego o pojemności silnika powyżej 900 cm³
  • 0,89 zł dla samochodu osobowego o pojemności silnika mniejszej lub równej 900 cm³
  • 0,69 zł dla motocykla
  • 0,42 zł dla motoroweru

Co ze stawką dla samochodów elektrycznych i hybrydowych ?

Ministerstwo Infrastruktury planuje uwzględnić w kilometrówkach także samochody elektryczne i hybrydowe. Obecnie trwają konsultacje społeczne i międzyresortowe nad nowym rozporządzeniem, które obejmie również te rodzaje pojazdów. Szczegółowe informacje na ten temat nie zostały jeszcze opublikowane, ale możemy spodziewać się zmian. Póki co, pozostaje nam czekać na dalsze ogłoszenia.

Aplikacja online z najnowszymi stawkami

Pamiętaj, że korzystając z e-kilometrowka.pl łatwo i wygodnie wypełnisz dokument księgowy jakim jest ewidencja przebiegu pojazdu. W programie stawki są zawsze aktualne, dzięki czemu nie musisz szukać tych informacji gdzieś indziej.

Kiedy tylko pojawią się bardziej szczegółowe informacje o stawkach dla pojazdów elektrycznych i hybrydowych - my będziemy na to gotowi - tak aby od pierwszego dnia dostarczyć naszym użytkownikom łatwe i wygodne korzystanie z nowych wytycznych.