Zapraszanie Użytkowników i Zarządzanie Uprawnieniami

W e-kilometrowka.pl stale pracujemy nad udoskonalaniem naszej platformy, aby służyła ona jeszcze lepiej potrzebom naszych klientów. Najnowsza funkcja - "Zespół" - umożliwia właścicielom kont zapraszanie do współpracy innych użytkowników - zarówno już zarejestrowanych w serwisie, jak i nowych. Proces ten jest prosty: po wysłaniu zaproszenia, zaproszony użytkownik otrzyma potwierdzenie poprzez e-mail, które musi zaakceptować, aby dołączyć do zespołu.
Wygląd funkcjonalności zapraszania użytkowników

Zarządzanie zasobami:
Jeżeli posiadasz więcej niż jedną firmę/pojazd/kierowcę, to
jako właściciel konta (organizacji), masz możliwość określenia, do których zasobów nowy użytkownik będzie miał dostęp.. W przypadku, gdy nie wybierzesz żadnych konkretnych zasobów, domyślnie zaproszony użytkownik uzyska dostęp do wszystkich z powyższych elementów, dostępnych na Twoim koncie. Ta funkcja daje Ci pełną kontrolę nad zarządzaniem zasobami i umożliwia dostosowanie uprawnień zgodnie z potrzebami Twojej firmy.
Widok interfejsu użytkownika służącego do ograniczania zasobów

Wprowadzenie funkcji "Zespół" w e-kilometrowka.pl to odpowiedź na potrzeby efektywnego i elastycznego zarządzania zespołem i zasobami aplikacji. Dzięki temu rozwiązaniu użytkownicy mogą lepiej dostosować to, co oferuje e-kilometrowka.pl, do specyfiki swojej działalności. 

Zachęcamy do skorzystania z tej funkcjonalności, aby odkryć, jak może ona usprawnić codzienną pracę w Twojej firmie.